PVC Atık Su Boru Ek Parçaları

Pvc boruları asitlere karşı direnci ile test edilip onaylanan ürünlerdir. Pvc atık su boruları alkaliklere karşı dayanıklıdır. 60 dereceye kadar fiziksel özelliklerini muhafaza eder. Deforme olmaz ve dayanıklı ürünlerdir. Sert pvc olması yönünden hasarlara karşı da dayanıklıdır.

Pvc Atık Su Boruları ve Özellikleri

İç yüzeyleri pürüzsüz ve ideal akışkanlığı sağlayan düzeneklerden oluşur. Pvc atık su borusu ek parçaları ile tıkanma oluşumları da olmaz. Çevre kirliliğinin önüne geçen ürünlerdir. Ek parçalar özellikle kalınlıkları bakımından standartların en üst seviyesine göre üretilir. Ses iletimini en az seviyeye indiren teknolojiye sahiptir.

Koruyucu kaplamaları ile ek parçalar dış çevre koşullarından etkilenmez. Darbelere dayanıklı olması özelliği ile dış tesisat düzenlerinde her zaman tercih edilir. Boruların rahat şekilde monte edilmesi için contanın görünen yüzeyine takılacak borunun girme derinliğine kadar dış yüzeyin kaydırıcı olması gerekir. Madeni yağlar kesinlikle kullanılmaz. Atık su borularının güvenli kullanımı için tasarladığımız modellerin tüm ayrıntılarını sitemizde resimlerimizde bulabilirsiniz. Profesyonel kadromuzla her zaman en doğru hizmet vermek için yanınızdayız.