Koruge Boru

Koruge boru yüksek dış baskılara dayanan ve iç kısmından atık su ile kamalizasyon sularının taşınmasını sağlayan içi düz dışı ise baskı ve yer hareketlerine direnç gösteren tırtıklı ya da yuvarlak plastik borulardır. Koruge ek parçaları trapez halka biçiminde de yapılır.

 

Özellikleri

100 mm- 1200 mm arasında muflu ve contalı olarak 1400 ile 2600 mm arasında spiral sarım ile üretilir. Yeni proje tasarımları ya da eski projelerin yenilenmesi sürecinde güvenli şekilde kullanılır. Koruge özellikle atık su ile birlikte kanalizasyon sistemleri içerisinde geliştirilmiş yüksek teknolojiye sahip ürünlerdir.

Yüksek Dayanımlı Koruge Ek Parçaları

Dış kaburga sisteminde özellikle dış basıncı yok edecek özel sistem kullanılır. Özel trapez ile ek parça gerektirecek şekilde Radiuslu şekilde de döşenen özel sistemleri sizlere sunarız. MBT plastik olarak uzman kadromuz ile sizlere geliştirilmiş ürün seçeneklerini son model teknolojiler ile yapılandırılmış olarak sunarız. Kimyasal direnç konusunda ürünlerimizin dayanıklılığı test edilmiştir. Dayanıklı ürün grupları içerisinde güvenli şekilde tercih edebilirsiniz.